Rozpustilé letní čtvrtky

Zdravíme Vás, milé děti, rodiče, babičky, tetičky, příznivci pohádek a hezkých chvil!

Rozpustilé letní čtvrtky 2017
...s podtitulem Pojďte s námi do pohádky

Začátky představení: 18.00 hod., cena: 50,- Kč.
POZOR: Poslední letní čtvrtek, tedy 31.8., začátek již od 17:00 hod., cena 70,- Kč.

Zábava od 17:00 hod. - sportovní stanoviště, dětské dílničky, zábavné aktivity a hry za drobné odměny...
Výstava obrázků vašich dětí – téma: Kouzelné léto – obrázky si u nás vytvoříte nebo můžete nosit v průběhu léta. Výstava proběhne v Kulturním centru, k vidění bude během celých prázdnin. Nejoriginálnější, nejpovedenější dílka odměníme.

Červenec:

6.7. Pruhované panenky - Kryštůfek a lesní bytosti

13.7. Jana Hrušková – Princ a švadlenka
O smutném princi Mojmírovi, kterému chybí princezna, a tak uspořádají ples, na kterém si jednu musí vybrat. Nakonec se zamiluje do šikovné švadlenky, která princi bude šít šaty. Melodické a aktivní představení pro děti.

20.7. Pan Václav a kouzelný pytel - PanVáclav není klaun, i když tak na první pohled vypadá. Je to pan ŽONGLÉR, který udrží ve vzduchu předměty všeho druhu. A jaké předměty to budou? To tajemství je skryto ve velkém pruhovaném pytli, ze kterého PanVáclav vytahuje nejen kuželky a diabola, na které jsme všichni u žonglérů zvyklí, ale i např.tenisovou raketu nebo plyšáka. A s tím vším předvádí znamenité žonglérské kousky, propojené divadelní podívanou.

27.7. Jan Přeučil a Eva Hrušková – Čert a Káča
Veselé i poučné kontaktní představení, děti jen nesedí v hledišti, ale spolupracují s herci, zamýšlí se s nimi a dokonce i vstanou ze sedadel a stávají se součástí pohádky. Známá čertovská pohádka s loutkami a písničkami.

Srpen:

3.8. Divadlo Koňmo – Jak šlo vejce na vandr
Veselá pohádka s loutkami netradičních rozměrů, loupežníky životní velikosti, jejichž ukrutnost je nezměrná, a velmi dramatickou hudbou. Kterak vejce Kryštof a jeho povedení přátelé kohout René, osel Otokar a užovka Věra putovali tam a zase zpátky.

10.8. Hudební divadlo Hnedle Vedle – Muzikhrátky se zvířátky
Písničkové představení o zvířátkách. S legrací a písničkami o zvířátkách se podíváme na český dvorek, do lesa a k rybníčku. Show plná legrace a písniček, které děti s chutí zpívají.

17.8. Bublinková show Matěje Kodeše
Matěj Kodeš je Vám již dobře známý profesionální bublinář, který patří mezi světovou bublinářskou špičku, což zaručuje vysokou kvalitu vystoupení a show světové úrovně. Má talent ohromit dětské i dospělé publikum!  


24.8. Honza Hrubec – O princi z knížky

Pohádek je velká spousta a když lidé přišli na to, že je mohou zapisovat, vznikly pohádkové knížky. A ty máme všichni moc rádi. Jednu takovou pohádku v knížce pro Vás máme i my, nemusí se číst, bude trochu vyprávěná, trochu hraná loutkami, trochu kouzelná a i tak bude celá v knížce.


31.8.  POZOR! od 17:00 hod. Pojďte s námi do pohádkyKouzelný karneval s Jirkou Hadašem

Zábavný pořad, ve kterém se ocitneme v pohádkové říši… ale tak nějak trošku popleteně… Pohádky nám totiž popletl Maxipes Fík, který s dětmi vše během karnevalu napraví! Společně s Jirkou Hadašem, jeho kamarády Machem a Šebestovou a Maxipsem Fíkem se během 120 minutové show budeme snažit dát všechny pohádky do pořádku. A určitě si u toho užijeme společně opět mnoho legrace. Připravili jsme si pohádkový kvíz s Večerníčkem, pohádkové puzzle, překážkovou dráhu s Bobem a Bobkem a korálkování se Zlatovláskou. Nebude chybět ani pohádková škola kouzel a samozřejmě dětská mini disko show.

Těšíme se na Vás!!!